39-vjeçarja Paris Hilton dëshiron të bëhet nënë: Kim më motivoi

0 284

Paris Hilton, 39-vjeç, është gati të bëhet nënë. Ajo ka filluar të proçedurë in vitro (IVF) për ta ndihmuar atë të mbetet shtatzënë në të ardhmen me të dashurin e saj Carter Reum, 39-vjeç, të cilin ajo e quajti mashkulli i saj i ëndrrave, dhe madje është i hapur për të pasur binjakë.

”Ne kemi bërë IVF, kështu që unë mund të zgjedh binjakë nëse më pëlqen”,-tha ajo. Paris zbuloi se ishte Kim Kardashian, 40-vjeç, ajo që e mësoi atë për procedurën IVF. ”Unë madje nuk dija asgjë për këtë”,-tha ajo.  Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West dy fëmijët e vegjël Chicago, 3 vjeç dhe Psalmi 20-muajsh, lindën përmes një nëne surrogate.

Paris dhe Carter janë në lidhje për 13 muaj dhe duken të pandashëm. Ata për herë të parë dolën publikisht në Janar 2020 në Warner Bros dhe Golden Globes. Që nga ajo kohë, ata kanë treguar me besim dashurinë e tyre për njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe më gjerë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.