25 raste të reja me Covid-19, kryeson Kruja me 18 të infektuar

0 326

Çdo ditë ka shtim të rasteve. Shqipëria ka regjistruar 25 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, numër i njëjtë infeksionesh me një ditë më parë, duke e çuar në 634 numrin e të prekurve. Rastet e reja janë 18 në Krujë, 3 raste në Tiranë, 2 në Elbasan, 1 në Shkodër dhe 1 në Kurbin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.