Vasili: Rilindja bën marrëveshje me veten për Reformën Zgjedhore

0 299

Firmosja e marrëveshjes për reformën zgjedhore mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare, ka shkaktuar reagimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Përmes rrjeteve sociale, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili deklaron se Rilindja bën marrëveshje me veten për Reformën Zgjedhore.

“Rilindja bën marrëveshje me veten për reformën zgjedhore. Tamam si një hundë me dy vrima, që herë kruan njerën dhe herë tjetrën, por në të dy rastet nxjerr vetëm sekrecione! Marrëveshja është thjesht facoletë për të fshirë sekrecionet dhe aq”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.