Vaksinimi në Shqipëri, të shtunën nis edhe në Vlorë

0 373

Të shtunën nis vaksinimi anti covid në qytetin e Vlorës. Burime nga bluzat e bardha në Vlorë thonë se po shihet mundësia e dy ambienteve, i pari është holli i stadiumit të futbollit Flamurtari dhe një tjetër ambientet është ai i palestrës së basketbollit. Bëhet e ditur se të parët që do të vaksinohen do të jenë bluzat e bardha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.