”Tirana Kampion”. Kryeqyteti vishet bardheblu (FOTO)

0 393

Pak orë mbetën nga ceremonia e dorëzimit të titullit kampion për Tiranën. Që tani ka filluar të ndihet atmosfera festive, ndërsa zbukurime të shumta kanë mbushur kryeqytetin. “Tirana Kampion”, janë banderolat e shumta që janë varur nëpër kryeqytet por jo vetëm. Për ceremoninë e sotme që do zhvillohet pas ndeshjes Tirana-Byli, Federata e Futbollit insiston se është kujdesur dhe ka marrë masa që fituesve të trofeve t’u rezervohet ceremoni sa më dinjitoze dhe të respektohen siç u takon.

Leave A Reply

Your email address will not be published.