“Shefat e Bild-it”/Paloka publikon videon: Ja prova e idiotësisë së Ramës

0 643

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka përmes një postimi në facebook, i është përgjigjur Kryeministrit Edi Rama në lidhje me çështjen e gazetës gjermane Bild. Sot kreu i qeverisë tha “Fatkeqësisht idiotët e PD nuk kuptojnë se sa mirë e kalova me shefat e BILD kur isha në Mynih”. Paloka i është përgjigjur me videon e mëposhtme.

Postimi i plotë

Ja dhe prova e te gjithe idiotsise politike dhe njerezore qe personifikohen tek kryeministri i ketij vendi. Paska njohur shefat e “Bild”-it dhe “per shoqni” qenka terhequr nga gjyqi! “Njerezore”-shkruan ai njerezori. Po me sa duket ata ( shefat e “Bild”-it) nuk kane te njejtin koncept si kryeministri yne per “shoqnine” e nuk jane aq “njerezore”. Ata nuk jane terhequr nga akuzat dhe denoncimet, perkundrazi.

Ja dhe prova e te gjithe idiotsise politike dhe njerezore qe personifikohen tek kryeministri i ketij vendi. Paska njohur shefat e “Bild”-it dhe “per shoqni” qenka terhequr nga gjyqi…! “Njerezore” -shkruan ai njerezori. Po me sa duket ata ( shefat e “Bild”-it) nuk kane te njejtin koncept si kryeministri yne per “shoqnine” e nuk jane aq “njerezore” …Ata nuk jane terhequr nga akuzat dhe denoncimet ,PERKUNDRAZI

Gepostet von Edi Paloka am Mittwoch, 22. April 2020

Leave A Reply

Your email address will not be published.