Rrjeti “shpërthen” nga memet: Jap dorëheqjen nëse ma kërkon Rama (FOTO)

0 295

Kriza në Bjellorusi është temë e nxehtë në Europë. Shqipëria mban presidencën e OSBE dhe kjo krizë është bërë temë diskutimi edhe në vendin tonë. Kryeministri Edi Rama, është ofruar për të ndërmjetësuar dialogun mes Presidentit Llukashenko dhe opozitës, e cila akuzon kreun e shtetit për vjedhje të zgjedhjeve. Në lidhje me propozimin e Ramës, në rrjet ka plasur gallata me meme, pasi kryeministri Edi Rama nuk ka mundur të zgjidhë krizën politike në Shqipëri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.