Rama: Lulëzimi u tall me popullin, duke dizinformuar me infermierin

0 270

Kryeministri Edi Rama, akuzon kreun e PD-së, Lulzim Basha për dizinformim të qytetarëve. Sipas kreut të qeverisë, kreu i PD-së prezantoi një infermier si eksper kombëtar të pandemisë, por që sipas tij kjo është tallje.

Postimi i plotë

PD të mos shikojë gishtin kur gishti tregon hënën dhe hiq dorë nga reagimet me sharje e me akuza, sepse s’ia kam unë fajin atij infermierit që Lulëzimi e prezanton si mjek dhe si ekspert kombëtar të pandemisë, duke u tallur me popullin e duke dizinformuar dynjanë!

Leave A Reply

Your email address will not be published.