Presidenti Meta dekreton menjëherë ndryshimet e fundit në qeveri

0 317

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka dekretuar ndryshimet e fundit në qeveri. Dorëheqjen e Sandër Lleshjat dhe emërimin e Bledi Çuçit dhe Milva Ekonomit, përkatësisht Çuçi si ministër i Brendshëm dhe Ekonomi si ministër i Bujqësisë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.