Presidenti Begaj pret në takim homologun azerbajxhanas, zbardhet axhenda

0 79

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka pritur sot në një takim homologun e tij të Azerbajxhanit, Ilham Aliyev.

Ashtu siç ishte përcaktuar, ceremonia shtetërore e pritjes u bë në Pallatin e Brigadave.

Po ashtu është parashikuar që të mbahet dhe një deklaratë për mediat.

Leave A Reply

Your email address will not be published.