Parlamenti voton pro Arben Shehut, zgjidhet si kreu i KLSH

0 335

Arben Shehu do të jetë kryetar i ri i Kontrollit të Lartë të Shtetit. Kuvendi ka miratuar sot kandidaturën e tij të propozuar nga Presidenti Ilir Meta. Shehu ka marrë 108 vota pro, 5 kundër dhe 4 abstenim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.