Meta: Mos u merrni me “shashka”, por me krimet zgjedhore! Asgjë s’ka përfunduar

0 247

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka reaguar lidhur me nismën e ndërmarrë nga Partia socialiste për shkarkimin e kreut të shtetit. Kreu i shtetit thotë se asgjë nuk duhet të shpërqëndrojë vëmendjen nga zgjedhjet e 25 prillit.

Postimi i plotë

Të përqëndrohemi në mbylljen e procesit zgjedhor. Asgjë nuk ka përfunduar!

Të vazhdojë administrimi i çdo kontestimi dhe ankese deri në rinumërimin e votës së fundit.

Detyrë e të gjithë subjekteve të ndjekin procesin deri në fund.

Mos u merrni me “shashka”, por me hetimin e krimeve zgjedhore!

Leave A Reply

Your email address will not be published.