Mbytet një tjetër pushues në Durrës

0 328

Një grua 60 vjeç ka humbur jetën në plazhin e Durrësit pasi u mbyt në det, duke shënuar një tjetër viktimë me nisjen e sezonit veror. Ngjarja e rëndë është shënuar në orët e pasdites së të martë në lagjen nr.13 në plazh. Viktima është 60-vjeçarja F.Zh. e cila sipas dëshmive nga vendngjarja kishte hyrë për t’u larë në det, por nuk mundi të dalë e gjallë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të mbytjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.