Lë partinë për PS, ky është kryesocialisti në zonën e Tahirit

0 378

Petro Koçi do të jetë kreu i ri i Këshillit Socialist të Njësisë nr.6 në Tiranë. Bëhet fjalë për lagjen e Kombinatit, e cila vazhdimisht ka qenë zona e Saimir Tahirit.

Lajmi për zgjedhjen e Koçit në këtë detyrë e ka Elisa Spiropali, përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Kënaqësi që bashkë me Blerinën dhe Ervinin, prezantuam Petro Koçin, kryetarin e ri të Këshillit Socialist të njësisë 6. Petro s’ka nevojë për shumë fjalë hyrëse, edhe pse për të fjalët e mira nuk mungojnë kurrë”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.