Kryemadhi: Fëmijët janë e ardhmja. Është detyra jonë të luftojmë për ta

0 368

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka shpërndarë paraditen e sotme një mesazh për fëmijët, duke theksuar se “detyra jonë është të luftojmë për ta. “Fëmijët tanë janë e ardhmja. Dhe është detyra jonë të luftojmë për ta”,- shkruan Kryemadhi në postimin e saj në Facebook, të cilin e ka shoqëruar edhe me disa foto me fëmijët.

Leave A Reply

Your email address will not be published.