Gjosha: Qeveria shkurton pagat e pensionet, por paguan pafund për koncesionet

0 312

Ish-ministrja dhe ish-deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha, ka akuzuar qeverinë se po shkurton pagat e pensionet, por nga ana tjetër paguan pafund për koncensionet dhe PPP-të. “Ky është një veprim jo vetëm keqdashës por kriminal. Udhëhiqemi nga një qeveri që shkurton rrogat dhe pensionet por nuk ndalet së paguari pafund koncensione dhe PPP. Ky është një veprim jo vetëm keqdashës por kriminal”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.