Restorantet dhe baret/ Rama: Nuk janë hapur askund (VIDEO)

0 429

Akoma nuk dihet se kur do të fillojnë punën restorantet dhe baret në vendin tonë, teksa u rihapën disa biznese këtë të hënë, fill pasi qeveria liroi disa nga masat shtrënguese për të frenuar Covid-19. Përmes një video të postuar në llogarinë e tij në Facebook, kryeministri Edi Rama jep “një shpjegim të thjeshtë për rrezikun e Fazës 2 dhe posaçërisht për pse-në e rrezikut më të madh të restoranteve e të bareve, që ende nuk janë hapur askund.

Leave A Reply

Your email address will not be published.