“Dy modele dhe dy aleternativa”, Nishani replikon me Ramën përmes një fotoje

0 228

Ish-presidenti Bujar Nishani, përmes një postimi në Twitter i është përgjigjur me një foto domethënëse sulmeve të qeverisë kundër takimeve të kreut të opozitës me qytetarët.

Nga një anë e fotos janë banorët e një lagjeje në Durrës, me të cilët u takua kreu i opozitës, Lulzim Basha, nga ana tjetër është policia që dhunon një të ri në mbrojtje të Teatrit.

“Dy modele, dy rrugë, dy alternativa, dy oferta! Pushteti i kapur nga mafia përballë #opozitës tek populli. #kuqezi mos rri po duku”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.