Drogë në makinë, PD: Po tentohet lirimi i nipit të kryebashkiakes së PS-së

0 309

Të shtunën, nipi i kryetares dhe njëherazi shofer i bashkisë në Roskovec është proceduar penalisht nga policia pasi u kap me drogë në makinë. Arber Bufi 35-vjeç, është nipi i kryetares së bashkisë Majlinda Bufi. Kreu i PD-së në Fier, Luan Baçi, përmes një postimi në facebook, shprehet se po bëhet çmos që 35-vjeçari të lirohet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.