Afera me inceneratorët, GJKKO rikthen Alqi Bllakon në qeli

0 68

GJKKO ka vendosur këtë të mërkurë të rikthejë Alqi Bllakon në qeli.

Vendimi i Gjykatës së Posaçme erdhi pas kërkesës së SPAK e cila ankimoi më herët lirimin e tij nga qelia dhe lënien në “arrest shtëpie”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.