Rama publikon VIDEO-n nga brenda “Benz-it” me këngën e…

0 365

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku kanë parë sot nga afër punimet në rrugën Delvinë-Kardhiq. Rama dhe Balluku kanë thënë se rruga ka ecur me ritme të shpejta dhe në shtatorin ose tetorin e ardhshëm hapet tuneli.

Nga ana tjetër, Rama ka postuar një video në rrjetet sociale teksa ecën me makinën e tij në këtë aks rrugor duke dëgjuar një nga këngët e Michael Jackson.

”Nëpër kantierin e Delvinë-Kardhiqit, ku punohet pa pushim në një terren tejet të vështirë, por ku do t’u ofrohet nesër udhëtarëve e turistëve një rrugëtim përmes një panorame mahnitëse”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.