Rama i lumtur nga qytetarët: Ju dua shumë. Edhe unë u mërzita nga maska por…

0 292

Sot u fut në fuqi vendimi i qeverisë që maskat do të mbahen kudo dhe për kryeministrin Edi Rama, shqiptarët i janë bashkuar këtij vendimi, duke dalë nga shtëpia me maskë. Teksa ka shprehur dashurinë për qytetarët, kreu i qeverisë pranon se edhe vetë u  mërzit kur doli nga shtëpia me maskë. ”Njësoj si ju, kur vura maskën sot sa dola u mërzita pak, po më mirë taksirati i maskës, se sa taksirati i mbylljes prapë në shtëpi me javë të tëra, prandaj faleminderit për mirëkuptimin dhe MBANI MASKËN SAPO DILNI NGA SHTËPIA”,- shkruan Rama në facebook.

Postimi i plotë

SUPER REAGIM SOT ME MASKAT EDHE NË RRUGË👍 RROFSHI, RROFSHI, RROFSHI, JU DUA SHUMË❤️

Njësoj si ju, kur vura maskën sot sa dola u mërzita pak, po më mirë taksirati i maskës, se sa taksirati i mbylljes prapë në shtëpi me javë të tëra, prandaj faleminderit për mirëkuptimin dhe MBANI MASKËN SAPO DILNI NGA SHTËPIA🙏

#MbajeMaskën😷
#RuajShëndetin😷
#ShpëtoJetë😷

Leave A Reply

Your email address will not be published.