Protestat dhe vrasja e Klodianit, Çuçi: Përjetuam një situatë jo të zakonshme

0 270

Ministri i ri i Brendshëm, Bledi Çuçi, në konferencën e parë, vrasjen e Klodian Rashës e quajti të rëndë dhe një “rast të veçuar që nuk ka lidhje me trajektoren e punës së policisë”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.