Presidenti Meta: Ndëshkim maksimal për falsifikatorët e zgjedhjeve

0 312

Edhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar për urdhër-arrestet nga SPAK në lidhje me dosjen 339. Kreu i shtetit, thotë se duhet ndëshkim maksimal për falsifikatorët e zgjedhjeve.

Postimi i plotë

Koha për t’i dhënë fund njëherë e përgjithmonë manipulimit të zgjedhjeve dhe blerjes së votave! Ndëshkim maksimal për të gjithë manipuluesit dhe falsifikatorët e zgjedhjeve! Ndëshkim maksimal do të ketë për të gjithë punonjësit e shtetit që keqpërdorin detyrën për presione, shantazhe dhe krime zgjedhore!

Leave A Reply

Your email address will not be published.