Gjosha: Rinia po kthehet në atdhe, do ndalojnë politikën e shpopullimit

0 347

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha thotë se mijëra të rinjtë do të kthehen në atdhe, dhe kështu do të ndalojnë politikën e shpopullimit. ”Më kot xhelozohesh nga lidhja jonë e fortë me rininë, opozita jo vetëm që do të vijë në qeveri por në drejtim do të jenë të rinjtë dhe të rejat, jo ata si puna jo”,-shkruan ish-deputetja e LSI-së në facebook.

Postimi i plotë

Të kanë shqetësuar mijëra të rinjtë e Durrësit që duan ti thonë JO këtij regjimi. Të rinjtë do të kthehen në Shqipëri dhe do ta ndalojnë politikën e shpopullimit. Më kot xhelozohesh nga lidhja jonë e fortë me rininë, opozita jo vetëm që do të vijë në qeveri por në drejtim do të jenë të rinjtë dhe të rejat, jo ata si puna jo. Durrësi di të durojë, di të vlerësojë por di dhe të ndëshkojë!

Leave A Reply

Your email address will not be published.