“Fox NeWs”, Sara Carter: Pse nuk është në burg kryeministri shqiptar?!

413

Është komentuar sërish çështja e fotos së shumëpërfolur mes Obamës dhe Ramës dhe kësaj radhe nga gazetarja e njohur e “Fox NeWs”, Sara Carter.

Gazetarja shkruan në Twitter se përse nuk janë në burg ish-Presidenti amerikan Barck Obama dhe kryeministri shqiptar Edi Rama.

“Skandali që demokratët nuk duan të flasë asnjë media për të. Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë, pagoi 80 mijë dollarë për të bërë një foto me Obamën, përmes një shtetasi amerikan që tani është në burg. Çfarë ndodhi me Obamën dhe Ramën? Përse nuk janë në burg”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Twitter.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.