Çfarë po planifikon? Rama mbledh ministrat në “Vilën 31”

0 77

Kryeministri Edi Rama po mban një takim me kabinetin qeveritar te “Vila 31” në ish Bllok.

Ndërsa ende nuk ka detaje, mësohet se mbledhja po bëhet për të analizuar punët që janë bërë përgjatë gjithë vitit.

Takimi nis në orën 14:00 dhe mundet gjithashtu të diskutohet edhe për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 14 maj të këtij viti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.