Basha: Vendi nën ujë, ministrat e Ramës në restorantin më të shtrenjtë në Dubai

0 358

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka publikuar në profilin e tij në facebook, një foto të disa ministrave të qeverisë Rama, por jo vetëm, të shtruar siç thotë për të darkuar në një nga restorantet më të shtrnjta në Dubai. Fotoja sipas tij, është shkrepur në një kohë që vendi dhe qindra vetë në Shkodër e Lezhë më së shumti vujanë sërish nga përmbytjet. Sipas tij, ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për njerëzit, dhe jo këtë që e ka mendjen vetëm për veten e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.