Vritet reperi i famshëm 28-vjeçar

0 99

Reperi amerikan Takeoff është qëlluar për vdekje në Hjuston të Teksasit, sipas mediave amerikane.

Takeoff, emri i vërtetë i të cilit është Kirshnik Khari Ball, ishte një e treta e grupit të repit Migos, së bashku me xhaxhain e tij, Quavo dhe kushëririn e larguar dikur, Offset.

Burime të shumta pohojnë se të shtënat shpërthyen gjatë një loje. Fotot e postuara në mediat sociale treguan Takeoff të veshur me një këmishë të bardhë me pantallona të zeza.

Leave A Reply

Your email address will not be published.