Viktima më e re në vend nga Covid-19, ndërron jetë 34-vjeçarja

0 346

Një 34-vjeçare ka ndërruar jetë me Covid-19, duke u bërë kështu viktima më e re në vend që ka humbur jetën nga virusi. E reja vuante nga insuficenca renale kronike, diabeti, hipertensioni, e konfirmuar me Covid-19, e shtruar në shërbimin infektiv prej disa ditësh, në gjendje të rëndë dhe e intubuar, pavarësisht përkujdesjes së mjekëve nuk ka mundur të mbijetojë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.