Vasili publikon fotot: Kanibalizimi Bashkiak mbi parkun Rinia. Askush nuk do ti falë kurrë këta maskarenj

0 367

Përmes një postimi në facebook, nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka publikuar foto nga parku Rinia, ku akuzon Bashkinë e Tiranës për kanibalizim dhe vandalizëm në zemër të Tiranës. ”Kanibalizimi Bashkiak mbi Parkun Rinia! Askush nuk do ti falë kurrë, po kurrë ama, këta maskarenj për këtë vandalizëm në zemër të Tiranës”.

Postimi i plotë

Kanibalizimi Bashkiak mbi Parkun Rinia! Askush nuk do ti falë kurrë, po kurrë ama, këta maskarenj për këtë vandalizëm në zemër të Tiranës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.