Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë me gjyshe Anetën: Engjëlli im

0 383

Ndarja nga jeta e nënës së kryeministrit Edi Rama ka prekur zemrat dhe ka lënë një boshllëk tek miqtë e të afërmit e saj. Përveç kryeministrit, ka qenë Kristi, vajza e Olsi Ramës, ajo që ka publikuar së fundmi një foto ku shfaqet në krahët e gjyshes së saj të ndjerë, Anetës. Përkrah fotos së publikuar në rrjetet sociale, Kristi shkruan “Engjëlli im”. Aneta Rama u nda nga jeta të shtunën e 1 gushtit, në moshën 82-vjeçare.

Leave A Reply

Your email address will not be published.