Tre aksidente në një ditë

0 388

Tre aksidente kanë ndodhur në Tiranë, Rrogozhinë dhe në Sarandë, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Në aksin rrugor Rrogozhinë-Peqin një 50-vjeçar i cili po udhëtonte me motor u përplas për vdekje nga një drejtues automjete. Më herët në orët e para të mëngjesit dy makina u përplasën kokë më kokë në zonën e Porcelanit në Tiranë dhe njëra përfundoi e përmbysur në rrugë. Në aksin Gjirokastër-Sarandë 4 automjete kanë dalë nga rruga në zonën e Muzinës. Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa dyshohet se shkak ka qenë lagështia në rrugë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.