Sylvester Stallone ‘kapet mat’ në Romë me një grua misterioze

0 19

Ekziston mundësia që Sylvester Stallone të ketë gjetur sërish dashurinë, vetëm një muaj pas ndarjes së tij me Jennifer Flavin, 53 vjeçe. Aktori 76-vjeçar u pikas në Romë me një grup miqsh dhe një grua teksa po ecte nëpër qytetin e përjetshëm të martën, më 13 shtator.

Gruaja ishte vërtet e dashur ndaj Stallone, pasi u pa duke i fërkuar shpinën në disa raste. Sipas “Daily Mail”, që e ka zbuluar këtë ekskluzivitet, nuk dihet nëse Sylvester është në lidhje me gruan apo nëse janë thjesht miq.

Ata janë parë të jenë mjaft të dashur me njëri-tjetrin, por asnjë gjest i tyre nuk është dukur vendimtar për të treguar se ata kanë vërtet një lidhje.

Jennifer Flavin dhe Sylvester Stallone janë në luftë pas 25 vitesh martesë. Modelja ka akuzuar Stallone për shpërdorim të pasurive të familjes.

Megjithatë, Stallone siguron se ai dëshiron ta mbajë privat divorcin dhe ka shmangur dhënien e më shumë deklaratave sesa duhet. Gjithçka rreth ndarjes u mor vesh kur aktori fshiu tatuazhin e gruas së tij dhe e zëvendësoi atë me kokën e qenit të tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.