SPAK pret 11 urdhër arreste për inceneratorët, mes tyre edhe emri i…

0 68

SPAK ka ndërmarrë sot një aksion në lidhje me çështjen e inceneratorëve.

Në pranga ranë 5 persona. Ndërkohë, SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste, ndërsa është konfirmuar që 5 prej tyre tashme ne kerkim ndodhen jashte territorit shqiptar.

Po ashtu mësohet se mes personave që është lëshuar urdhër-arrest është dhe Mirel Mërtiri. Operacioni është zhvilluar nga BKH dhe Operacionalja. Operacioni ne vijim e siper per kontroll banesash.

Leave A Reply

Your email address will not be published.