Shqipëria kthehet në Kolumbi, 4 të vrarë në pak orë

0 387

Një situatë të rëndë kriminale po përjeton Shqipëria. 2 të vrarë në Durrës dhe 2 të vrarë në Lezhë, është një bilanc i frikshëm për një vend si Shqipëria. Dy persona janë gjetur të vrarë brenda një makine afër tregut të makinave në Durrës. Policia ndodhet në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të saj. Vrasja e dyfishtë vjen menjëherë pas ngjarjes së ndodhur vetëm pak orë më parë në Lezhë ku policia gjeti 2 persona të pajetë afër fshatit Lalm i vjetër. Nga hetimet e policisë, personat e vdekur dyshohet se kanë humbur jetën për shkak të përdorimit të armës së zjarrit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.