Scaloni në ankth, sulmuesi i Interit mund të humbasë Botërorin

0 24

Probleme të reja për sulmuesin e Interit dhe të Argjentinës, Joaquin Correa, i cili rrezikon t’i japë lamtumirën Katarit pesë ditë para debutimit të Argjentinës në Kupën e Botës.

Siç konfirmohet nga “TyC Sports”, sulmuesi u ankua për probleme në gju në fund të ndeshjes kundër Emirateve të Bashkuara Arabe.

Situata vazhdon të evulojë, ndërkohë që lojtari do të largohet nga stërvitja e rregullt sot.

Leave A Reply

Your email address will not be published.