Presidenti Meta poston foton: Kosova me Urtësi, Unitet dhe Largpamësi do të fitojë

0 347

Edhe njëherë tjetër, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është shprehur se aktakuza për Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe për kreun e PDK-së, Kadri Veseli, do të fitohet me urtësi, unitet dhe largpamësi.

Postimi i plotë

I bindur në pafajësinë e Presidentit të Kosovës, Sh.T.Z. Hashim Thaçi dhe Kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli. Kosova, me Urtësi, Unitet dhe Largpamësi do ta fitojë edhe këtë sfidë!

I bindur në pafajësinë e Presidentit të Kosovës, Sh.T.Z. Hashim Thaçi dhe Kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës,…

Gepostet von Ilir Meta am Freitag, 26. Juni 2020

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.