”Photo of the day” nga Hashim Thaçi

0 325

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmjen e së hënës priti në një takim kryeministrin Edi Rama dhe takimin me të, e ka komentuar edhe në rrjete sociale. Përmes një postimi në Instagram, si foto të ditës Thaçi ka zgjedhur Ramën.

View this post on Instagram

Photo of the day!

A post shared by Hashim Thaçi (@hashimthaciofficial) on

Leave A Reply

Your email address will not be published.