Paralajmëron konferencë të fortë/Maliqi: Do ja plas në fytyrë timonin dhe tepsinë

0 276

Deputeti Lefter Maliqi, përmes një postimi në facebook, thotë se nesër do të mbajë një konferencë për shtyp, ku thotë se do t’ia plasë në fytyrë timonin dhe tepsinë kryeministrit Edi Rama. Edhe pse sot është seancë në Kuvend, ai nuk ka preferuar që të flasë ”në parlamentin e kapur nga krimi”.

Postimi i plotë

Fjala ime 1 min në parlamentin e kapur dhe të kimit kundër Ramziut duke ja thënë në sy sot. Ruçi një minutazhin tim këtej e tutje jepja këtij fytyrë me maskë të zezë që ka fytyrën shpirtin me të zezë se maska e tij, i cili mashtroj, vafëroi shqiptarët i vuri shqelmin demokracisë dhe populli do ja plas në fytyrë timonin dhe tepsinë këtij mashtruesi, ftoj mediat që nesër në 10:00 do jem konferencë shtypi dhe do të zhvillojë konferencë çdo javë për të demaskuar këtë mashtrues ordiner si Kryeministri me shpirtlig e i zi i shqiptarëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.