Deputetët e PD bllokojnë foltoren, Nikolla përjashton nga seanca Gazment Bardhin

0 48

Tensione në sallën e Kuvendit. Teksa ka vijuar debati në sallën e Kuvendit, ku deputetët demokratë kanë bllokuar foltoren, Lindita Nikolla ka përjashtuar nga seanca Gazmend Bardhin.

Ky i fundit i është afruar ministrit Peleshi, duke i thënë diçka, ndërsa kolegët e tij i binin pa ndalim tavolinave.

Po ashtu në pamje u shfaq dhe deputeti Lefter Gështenja, që kishte vendosur karrigen sipër tavolinës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.