Në moshën 36-vjeçare, Mariza Ikonomi tregon arsyen pse nuk martohet

0 432

Dy janë fragmentet më të komentuara në jetën e këngëtares Mariza Ikonomi, zëri i saj i hollë dhe përse vazhdon të qëndrojë beqare. Por dilemës së fundit, Mariza i dha përgjigje mbrëmjes e së mërkurës në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA.

Ester Bylyku: Përse je beqare? Ti thjesht nuk ke gjetur shpirtin tënd binjak? Apo nuk të përshtatet institucioni i martesës? Sepse ka njerëz që thjesht nuk e gjejnë veten tek martesa.

Mariza Ikonomi: “Jo, më pëlqen. Absolutisht që më pëlqen martesa, më pëlqen edhe familja, më pëlqen që nesër pasneser të kem fëmijët e mi, por thjesht besoj që nuk ka ardhur akoma momenti. ”

Leave A Reply

Your email address will not be published.