Ndodh për herë të parë! Banorët e “Big Brother” njoftohen për tërmetin në Turqi, ja reagimet e tyre

0 200

Banorët e “Big Brother VIP” të izoluar prej më shumë se një muaj në shtëpinë e famshme kanë mësuar ditën e sotme për tërmetin tërmetin shkatërrimtar të 6 shkurtit i cili deri më tani ka regjistruar më shumë se 25 mijë viktima.

Si asnjëherë më parë Arbana ka ndarë me banorët informacion nga jashtë dhe pamjet nga tërmeti.

Të gjithë të tronditur prej lajmit, kështu reaguan banorët:

Leave A Reply

Your email address will not be published.