Modelja shqiptare Arbenita Ismajli ka vazhduar me foto provokative.

0 693

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli ka vazhduar me foto provokative.

Bukuroshja, e cila ka një lidhje të çuditshme me reperin Fero, ku herë janë dhe herë nuk janë në lidhje, ka postuar një foto ku duket se e ka shumë nxehtë.

Ajo sapo ka dal nga banjo dhe shihet qartë që nuk ka të brendshme e poshtë fotos ajo ka edhe një mesazh interesant.

“E pashqetësuar”, ka shkruar modelja.

Ndryshe modelja është duke qëndruar në Palma de Mallorca të Spanjës, ku është duke reklamuar për një markë të njohur botërore të veshjeve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.