Meta: Vettingu shkarkoi Muçin pas presionit të Zv/kryeministrit Braçe dhe mafies së Ramës

617

Presidenti Ilir Meta komentoi sot vendimin për shkarkimin e Besnik Muçit nga procesi i Vettingut.

Presidenti Meta se tha se nuk ishte i surprizuar nga vendimi. “Zero surprizë nga vettingu i partisë. Edi Rama dhe disa palaço ndërkombëtarë”,- tha Presidenti Meta.

Presidenti shtoi se “Vettingu shkarkoi Muçin pas presionit te Zv/kryeministrin Brace dhe mafies se Ramës”.

(Lajmi në përditësim…)

Lexoni edhe…

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.