Luizi zbulon tekstin e këngës që ka shkruar për Kiarën brenda BBVIP

0 72

Teksa Shën Valentini po afron, prej ditësh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Luizi ka menduar shumë se çfarë surprizë t’i bëjë Kiarës me te cilen ka krijuar lidhje dashurie brenda shtepise se Big Brother Vip Albania.

Gjatë këtyre ditëve ai ka thënë se ka menduar diçka të bukur që do të ngelet në histori, madje i ka thënë Valbonës se po shkruan një këngë për moderatoren poashtu i ka then edhe shokut te tij Tanit qe eshte banor i ri ne shtepi.

E mesa duket kjo është e vërtetë, pasi sot këngëtari ka zbuluar dhen jë pjesë të tekstit, teksa ndodhet i izoluar në “burgun” e improvizuar në shtëpi, ai është dëgjuar duke kënduar kengen.

“T’lutna merri syt e mi shiko veten ti tek unë”- është një pjesë e tekstit që ai ka shkruar për Kiarën ndersa Kristi, Maestro dhe Olta nuk e dine cila do jete befasia per Kiaren pasi Luizi nuk ka dashur tu tregoj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.