LIVE/ PS çel fushatën, mungon ekipi i Korçës

0 604

PS ka çelur fushatën elektorale. Fjalën hapëse e mori kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili tha se mungon grupi i Korçës.

Balla: Ekipi i Korçës nuk është me ne sot, sepse në Korçë mbrëmë natyra ka shkaktuar një tërmet dhe i gjithë ekipi i korcës është në krye të detyrës me në krye kryetarin e bashkisë dhe kandidatin, për të qenë pranë njerëzve.

PS çel fushatën, Rama: Ata kanë frikë nga zgjedhjet, nuk do ju pengojnë dot

PS çel fushatën, Rama: Ata kanë frikë nga zgjedhjet, nuk do ju pengojnë dotPer me shume lexoni: http://www.oranews.tv/article/ps-cel-fushaten-rama-ata-qe-mendojne-te-prishin-zgjedhjet-duhet-te-mendohen-dy-here

Gepostet von Ora News am Samstag, 1. Juni 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.