LIVE – Protesta / Apeli i Bashës: Mos prekni asnjë polic, bashkë me ta kam luftuar drogën

0 468

Gjatë fjalës së tij, kreu i PD Lulzim Basha i bëri thirrje protestuesve të mos prekin e të mos cënojnë as një punonjës policie.

Sipas tij, edhe pse nuk e thonë me gojë, edhe ata janë të pakënaqur nga kjo qeveri.

“Vëllezër dhe motra, Mos prekni policët! Unë kam punuar me këta burra. Kemi luftuar drogën bashkë, kemi hequr vizat”, u shpreh Basha.

DIREKT NGA BLD' "DESHMORET E KOMBIT", PROTESTA E 7-TE MBAREKOMBETARE E OPOZITES

DIREKT NGA BLD' "DESHMORET E KOMBIT", PROTESTA E 7-TE MBAREKOMBETARE E OPOZITES

Gepostet von SYRI.net am Sonntag, 2. Juni 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.