Lidhja e Elhaidës dhe Ledianit thuhet se është në krizë

0 147

Elhaida Dani dhe Lediani po thuhet se po kalojnë një krizë në çift. Së fundmi rrjetet e tyre sociale kanë rënë në heshtje dhe kjo i ka bërë ndjekësit të dyshojnë.

Çifti nuk kanë ndarë asnjë mesazh dashurie në ditën e Shën Valentinit. Për më tepër këngëtarja e ka kaluar një pjesë të ditës së të dashurarve, me shoqen e saj. Këtë gjë e ka treguar vetë Elhaida përmes fotove.

Të gjithë po presin një reagim nga ana e tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.