Komisioneri për Zgjerim e BE-së zbardh bisedën me Lulzim Bashën

0 145

Komisioneri për Zgjerim e BE-së, Oliver Varhelyi, përmes një statusi në Twitter, ka dhënë detaje nga një bisedë që ka psur me kreun e PD-së, Lulzim Basha. ”Fola me Lulzim Bashën sot. Mirëpresim rinisjen e punës në Këshillin Politik. Është thelbësore për Shqipërinë dhe rrugën drejt BE”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.